O NAS

Miejsce

Schron to nie tylko przestrzeń, to mikroklimat, który staramy się stworzyć na własnych zasadach. Dzięki niemu, realizujemy swoje pasje i wkładamy całe serce w to, by działo się więcej, wyglądało piękniej, a grało lepiej.

Ludzie

Schron to przede wszystkim ludzie, dzięki Wam, możemy istnieć, rozwijać się, wprowadzać nowe rozwiązania, poprawiać i zmieniać to miejsce. To także nasza ekipa zaangażowanych pracowników, którzy, wychodząc poza ramy swoich obowiązków, dokładają wielkich starań by nasze imprezy pozostawiały jak największe wrażenie. Dlatego liczymy na Was, jeśli chcecie nam coś powiedzieć, napiszcie do nas wiadomośc w zakładce KONTAKT

Atmosfera

Atmosfera panująca w klubie to jeden z najważniejszych czynników. Zarówno nasi goście jak i my sami jesteśmy tolerancyjni, otwarci na inne poglądy, kultury czy opinie. Pragniemy, żeby Schron był przyjaznym miejscem dla wszystkich zbłąkanych dusz, które łączy wspólna pasja do muzyki.

Zasady

Żeby utrzymać swoisty klimat miejsca, a także w trosce o jego tożsamość, wprowadziliśmy kilka zasad. No photo – ponieważ dbamy o prywatność i komfort gości bawiących się na parkiecie; Selekcja – dzięki, której w lokalu unikamy nieporozumień, przypadkowych ludzi, oraz aktów przemocy.

NASZE ZASADY

Jak nas znaleźć

Aby znaleźć wejście, podążaj ulicą Kościuszki w stronę Starego Browaru; tuż przed wieżą Uniwersytetu Ekonomicznego skręć w lewo. Po ok. 30 metrach, na wysokości adresu Kościuszki 68, pojawi się wnęka z czerwonymi drzwiami. To tutaj.

Newsletter